Latvijas Lopkopis (Februāris 2023)

Autoru kolektīvs

2.86 Eur

Materiāla tips

Žurnāls

Kopsavilkums

Latvijā vienīgais specializētais izdevums par aktualitātēm piena un gaļas lopkopībā, putnkopībā un zirgkopībā Latvijā un pasaulē. Intervijas ar nozares līderiem un lauksaimniekiem, praktiski padomi efektīvākai saimniekošanai, tirgus tendences un jaunumi likumos.

Lapu skaits

36

Izdošanas datums

2023/02/01

Autortiesības

Visi publicētie materiāli ir aizsargāti ar autortiesībām, tos ir aizliegts izmantot komerciāliem nolūkiem. Atsauce uz autoriem obligāta.

Valoda

Latviešu valoda

Faila formāts

PDF

Materiāla apraksts

Izdots žurnāla 100. numurs.
Ieskats Berlīnes Zaļajā nedēļā, kas šogad pēc divu gadu pārtraukuma atgriezusies klātienē, pucējot 1400 dalībniekus no 60 valstīm, tajā skaitā Latvijas. Zaļā nedēļa ir ne tikai pasaulē lielākais pārtikas gadatirgus, bet arī vieta, kur tiekas nozares politikas veidotāji, zemnieki, zinātnieki un rūpnieki.
Piena tirgus peripetijas. Izmantojot Starptautiskā Piena pētniecības tīkla IFCN datus, eksperts pierāda, ka zemākās piena iepirkuma cenas ir tajās ES dalībvalstīs, kur saražotais piena apjoms ir lielāks, nekā vajadzīgs pašnodrošinājumam, lielākie piena pārstrādātāji ir privātie uzņēmumi un produktu portfeļa lielāko daļu veido piena pārstrādes produkti ar zemu pievienoto vērtību.
LLKC veterinārmedicīnas eksperts piedāvā neierastāku profesionālo skatījumu uz saimniecību problēmām – tā darīt nevajag!
Problēmas gaļas liellopu audzēšanas nozarē un iespējamie risinājumi.
Padomi aitkopjiem jēru atnešanās laikā – kā tos aprūpēt, lai nenosaltu.

Novērtē produktu

Tu vari būt pirmais, kurš qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Ievietot atsauksmi