Par LLKC krātuvi

Par LLKC krātuvi

“Lasi daudz un audz !!!”

Par mums

“LLKC krātuve” – digitāla vietne zināšanu iegūšanai, kurā:

1) lietotājiem pieejami vienkopus materiāli lauksaimniecībā, mežsaimniecībā un zivsaimniecībā, iedalot tos materiālu veidos:

 • gan DIGITĀLI lasāmi,
 • VIDEO, AUDIO,
 • gan iegūstami IZDOTI izdevniecībās,
 • gan pasūtāmi IZDRUKĀTI materiāli uz biroja tehnikas un iesieti spirālē.

2) pieejami gan bezmaksas, gan maksas materiāli šādos kategoriju plauktos:

 • AUGKOPĪBA (Graudaugi. Eļļas augi. Pākšaugi. Zālāji. Augļi. Ogas. Dārzeņi.)
 • GRĀMATVEDĪBA / EKONOMIKA (Nodokļi. Gada pārskats. Pašnodarbinātie. Finanses. Ekonomiskie aprēķini.)
 • CITI (Amatniecība. Mājražošana. Mājsaimniecība. Lauku attīstība. Jaunieši laukos. Jaunieši uzņēmējdarbībā. Pārtika.)
 • LAUKSAIMNIECĪBAS MEHANIZĀCIJA (Arkli. Traktori)
 • LLKC PERIODISKIE IZDEVUMI (Lauku Lapa. E-Lapa. Zivju Lapa. Čiekurs. Latvijas Lopkopis.)
 • LOPKOPĪBA (Dzīvnieku ēdināšana. Dzīvnieku labturība. Dzīvnieku mītņošana. Piena lopkopība. Gaļas lopkopība. Aitkopība. Biškopība. Kazkopība. Putnkopība. Truškopība. Veterinārmedicīna.)
 • MEŽSAIMNIECĪBA (Meža atjaunošana. Jaunaudžu kopšana. Meža bioloģiskā daudzveidība.)
 • VIDE (Agrovide. Bioloģiskā lauksaimniecība. Ilgtspējīga lauksaimniecība.)
 • ZIVSAIMNIECĪBA (Piekrastes zvejniecība. Akvakultūra. Piekrastes teritoriju attīstība. Zivju apstrāde. Zivsaimniecības sadarbības tīkls.)
 • PROJEKTU PIEREDZE (EIP projekti. 16.1 projekti. Sadarbība. Lauksaimniecības inovācijas. Pārtikas inovācijas. Dažādu projektu rezultāti)

3) nodrošināta materiālu pieejamība lauksaimniecības nozaru profesionālajām izglītības iestādēm, audzēkņiem, skolu pedagogiem, studentiem, lauksaimniekiem, mežsaimniekiem, zivsaimniekiem un ikvienam interesantam, gan materiālu bāzes, gan zināšanu papildināšanai,

4) LLKC krātuvē atradīsiet dažādus materiālu tipus: grāmatas, rokasgrāmatas, darba burtnīcas, mācību literatūru, didaktiskos materiālus, video/audio lekcijas, konferenču un semināru video ierakstus, inovatīvu projektu rezultātus, informatīvos materiālus, plakātus, periodiskos izdevumus, bukletus, brošūras

5) materiāli saņemami DPD un Omnivas pakomātos, arī ar DPD kurjeru, vai LLKC Ozolniekos uz vietas Rīgas ielā 34, iepriekš sazinoties kratuve@llkckratuve.lv vai 63050220,

6) iespēja autoriem publicēt savus autordarbus pie mums, LLKC krātuvē, un pārdot gan DIGITĀLUS, gan izdevniecībā IZDOTUS materiālu, gūstot gan publicitāti, gan autoratlīdzību,

7) LLKC krātuvē materiāli pieejami dažādās valodās (Latviešu, Angļu, Vācu, Krievu, Cita)

8) LLKC krātuve pieejama ikvienam interesantam. Reģistrējoties, iespējams veikt pasūtījumus un pirkumus.

9) LLKC krātuves darbība ir atbalsts profesionālajai un augstākajai izglītībai, pētniecībai, izziņai, tālmācībai un mūžizglītībai.

10) LLKC krātuves izveides finansiālie atbalstītāji ir Valsts Lauku tīkls, SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Mūsu virzība

LLKC krātuves darbība vērsta arī uz mērķi kļūt Latvijā par unikālo, atpazīstamo, vērtīgo, plašo, interesanto, pieejamo vietni gan lauksaimniekiem, gan mežsaimniekiem, gan zivsaimniekiem, gan lauksaimniecības pedagogiem, audzēkņiem, studentiem, saimniekiem un ik vienam interesentam!

Meklēsim, dalīsimies, tulkosim, izdosim un publicēsim mācību, metodiskos, informatīvos un izziņas materiālus, lai būtu pieejami informācijas avoti profesionālo izglītības iestāžu pedagogiem, audzēkņiem, studentiem, saimniekiem un visiem citiem interesentiem lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, zivsaimniecībā un citās ar lauku attīstību saistītās jomās.

Svarīgi. Izmantojot LLKC krātuves materiālus, atsauce uz avota nosaukumu, autoru/-riem ir obligāta.

Publicē pie mums

Saziņai

e-pasts: kratuve@llkckratuve.lv

tālrunis: +371 63050220

Pielikumi

Publicē pie mums