Latvijas Lopkopis (Oktobris 2023)

Autoru kolektīvs

2.86 Eur

Materiāla tips

Metodiskais materiāls

Kopsavilkums

Latvijā vienīgais specializētais izdevums par aktualitātēm piena un gaļas lopkopībā, putnkopībā un zirgkopībā Latvijā un pasaulē. Intervijas ar nozares līderiem un lauksaimniekiem, praktiski padomi efektīvākai saimniekošanai, tirgus tendences un jaunumi likumos.

Lapu skaits

36

Izdošanas datums

2023/10/01

Autortiesības

Visi publicētie materiāli ir aizsargāti ar autortiesībām, tos ir aizliegts izmantot komerciāliem nolūkiem. Atsauce uz autoriem obligāta.

Valoda

Latviešu valoda

Faila formāts

PDF

Materiāla apraksts

Intervija ar Klimata un enerģētikas ministrijas parlamentāro sekretāru par ministrijas darba prioritātēm un skatījumu uz atjaunojamās enerģētikas perspektīvām globāli un Latvijā.
Darbaspēka efektivitāti un patēriņu ietekmē ne tikai dzīvnieku produktivitāte un labturība, bet arī saimniekošanas veids un rupjās lopbarības ražošanas tehnoloģijas. To par piena ražošanas izmaksām ES, izmantojot starptautiskā piena pētniecības tīkla IFCN datus, komentē ekonomikas konsultants.
Kādu labumu ganāmpulkam dod iecietīga izturēšanās pret slaucamajām govīm?
Laktācijā esošo govju barības nodrošinājuma ietekme uz dzīvnieku kāju veselību.
Izaicinājums dzīvnieku turētājiem – respiratorais sindroms. Sprostu dezinfekcija, ar kuras palīdzību ierobežot infekcijas un vīrusu slimības teļiem piena periodā.
Veterinārārsta atziņa, ka lielo dzīvnieku aprūpe un ārstēšana nav viegls darbs, bet sniedz gandarījumu, kad izdevies saimniekiem palīdzēt.
Parazītu ierobežošana aitu ganāmpulkos.
Pētījums amonjaka emisiju samazināšanai broileru saimniecībā.
Latvijas siltasiņu zirgu šķirnes sporta tipa zirgu skates “Rudens pērle” rezultāti.

Novērtē produktu

Tu vari būt pirmais, kurš qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Ievietot atsauksmi