Nektāraugi

Ivars Geiba, SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs

16.94 Eur

Materiāla tips

Mācību materiāls

Kopsavilkums

Ivars Geiba, SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Krāslavas biroja vadītājs, z/s “Kurmīši” īpašnieks, ārstniecības, zāļu tēju un nektāraugu audzētājs, biškopis. Video materiālā Ivars Geiba iepazīstina ar kultivētajiem nektāraugiem, ar kultūraugu kopšanu, nektāraugu sēšanu, nektāraugu audzēšanu no sēklām un stādiem, kā arī sniedz nektāraugu (esparsete, rudzupuķe, pūķgalve, meža malva, griķi, sinepes, koriandrs, gurķumētra, baltais āboliņš, mārdadzis, salvija mieturu, baltais amoliņš, dzeltenais amoliņš, daglītis, izops, kaķumētra, zilā kāpnīte, melisa, lavanda, lofants, mātere, raudene, salvija, salvija muskata, salvija pļavas, ehinācija, silfija,) raksturojumu un dalās savā darba pieredzē. Ivars Geiba ir pieredzes bagāts ārstniecības augu audzētājs, jau vairāk kā 30 audzē aptuveni 40 ārstniecības augu veidus.

Materiāla garums

139 min 42 sekundes

Izdošanas datums

2023/09/09

Autortiesības

Visi publicētie materiāli ir aizsargāti ar autortiesībām, tos ir aizliegts izmantot komerciāliem nolūkiem. Atsauce uz autoriem obligāta.

Valoda

Latviešu valoda

Materiāla apraksts

Zemnieku saimniecība „Kurmīši” dibināta 1994. gadā Krāslavas noada Ūdrīšu pagastā, kā ģimenes saimniecība. Jau vairāk kā 30 gadus mūsu saimniecība “Kurmīši” piedāvā Latvijas iedzīvotājiem un tūristiem pašu audzētās un vāktās zāļu tējas. Pateicoties mūsu saimniekošanas dabu saudzējošajām metodēm, 2013.gadā saņēmām Bioloģiskās lauksaimniecības atbilstības sertifikātu. Z/s ” KURMĪŠI ” ārstniecības augu lauki atrodas ekoloģiski tīrajā un ainavām bagātajā dabas parka ” Daugavas loki ” teritorijā. Lai neiznīcinātu dabiskās ārstniecības augu augšanas vietas, “Kurmīšu” laukos kopš 1994. gada tiek audzēti aptuveni 40 ārstniecības augu veidi. To starpā ir vairāki Latvijā savvaļā augošie ārstniecības augi, kā arī populārākie Amerikas un Āzijas ārstniecības augi. Ārstniecības augu audzēšanas entuziastiem  un interesentiem piedāvā iepazīties ar ārstniecības augu audzēšanas un sagatavošanas noslēpumiem.

Novērtē produktu

Tu vari būt pirmais, kurš qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Ievietot atsauksmi